Siparişim ne zaman onaylanır?

Havale siparişlerinizde yatırmış olduğunuz ödeme, her mesai günü başlangıcında hesaplarımız kontrol edilerek takip edilmekte ve ödemesi gelen siparişler hazırlık aşamasına alınmaktadır.

Kapıda nakit ödeme seçeneği ile verilen siparişler, teyit amaçlı olarak mesai saatleri içerisinde sizi aradıktan sonra işleme alınmaktadır.


 

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Evet, teslimatta nakit ödeme seçeneğimiz mevcuttur.


 

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Siparişinizin onaylanmasına müteakip, ürün sayfasında belirtilen teslimat süresi işlemeye başlar.  

Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri, belirtilen teslimat sürelerine dahil değildir.  


 

Siparişim nasıl gönderilecek?

Özel üretim mobilya ürünlerimizi, İstanbul ve İzmit bölgesine kendi ekibimiz teslim etmektedir. Diğer marka mobilya ürünlerinde de aynı şekilde ekibimizce teslimat yapılmakta olup, bu ürünlerin bazılarını ambar kargo ile de göndermekteyiz. 


 

Mobilya ürünlerinde ücretsiz montaj hizmeti var mı?

Bazı ürünlerde İstanbul içi ücretsiz montaj hizmeti mevcuttur, bu ürünler tarafımızca sevk edilir ve montaj işlemi yapılır. Ürün sayfalarında bu konu ile ilgili gerekli açıklamalar mevcuttur.


 

Siparişimin onaylandığını nasıl anlayacağım ?

Siparişiniz onaylandığında, sistemimizde kayıtlı e-posta adresinize siparişinizin durumu bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. (E-postayı göremiyorsanız lütfen spam, önemsiz postalar veya çöp kutusu adlı diğer klasörlerinizi kontrol ediniz.)

Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.


 

Siparişim arızalı ya da yanlış geldi ne yapmalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında, teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda `Hasar Tespit Tutanağı` hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır; lütfen kargo görevlisinin inisiyatifine bırakmayınız ve hasarla ilgili mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız.

(Örn : Paket kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür. )

Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

Önemli: Elinize hasarlı ulaşan ürününü size teslimatı yapan kargo firması ile bize göndermelisiniz.


 

Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilir miyim?

Siparişiniz kargoya teslim edilmediği takdirde alıcı ismini veya adresini değiştirebilirsiniz. Adresinize gelecek olan kargo görevlisi kimlik kontrolü yaparak vermiş olduğunuz isme teslimat yapacaktır. (Sipariş kargoya teslim edildikten sonra bu konuda işlem yapılamamaktadır.) 


 

Yurt dışından sipariş verebilir miyim?

Yurt dışına gönderim yapılmamaktadır.