Bebekindirim.com'da içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizde yapacağınız alışverişler esnasında bilgileriniz yüksek güvenlik standartlarında korunmaktadır. İnternet güvenlik standardı olan SSL (Secure Sockets Layer) sayesinde güvenliğinizi riske atmadan rahatça alışveriş yapabilirsiniz.


Alışveriş Güvenliği

Bebekindirim.com, satışını yaptığı birçok markanın bayi listesinde (Bamy Mağazacılık Mobilya veya Bebek İndirim adıyla) yer alır. Orjinal olmayan ürünleri kesinlikle bünyemizde bulundurmamakta ve gerekli sertifikaları almamış olan firmaların ürünlerinin satışını yapmamaktayız. Bu şekilde titizlikle hem İstanbul mağazamız hemde internet mağazamız olarak anne & bebek ürünlerini sizlere ulaştırmak ve kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.


Kredi Kartı Güvenliği

Kart bilgileriniz hiçbir şekilde Bebekindirim.com veya ona hizmet veren şirket sunucularında tutulmamaktadır. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL (Secure Socket Layer) sistemi ile şifrelenmiştir.  (Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada, tarayıcınızın adres satırının sol kısmında bir anahtar yer alır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görülemeyeceğinin işaretidir.)

Not: Yüksek banka komisyonları ve ülkemiz ekonomisine olumsuz etkileri sebebiyle, bebekindirim.com olarak websitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme işlemini durdurduk, havale/eft veya kapıda nakit ödeme yöntemlerini seçebilirsiniz.