İade yada değişim durumlarında; lütfen öncelikle 02164792407 numaralı hizmet hattımızdan 10:30-19:30 saatleri arasında bize ulaşınız.


 

İade ve değişim için gerekli şartlar:

1. Ürünün (mobilya ürünleri dışındaki ürünler) sıfır özelliğini kaybettirmeyecek şekilde ev ortamında denenmek dışında kullanılmamış olmalıdır.

2. Ürün tahrip edilmemiş olmalıdır.

3. Ürünün tüm aksesuarları tam olmalıdır.

4. Ürünün orijinal ambalajı/kutusu zarar görmeden aynı şekilde tekrar ambalajına yerleştirilmelidir.

5. Teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün geçmemiş olmalıdır.

6. Faturası ve varsa hediyesi ile birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde size belirtilen kargo firması ile gönderilmelidir. 


 

Ayıbı yetkili teknik birimler tarafından tespit edilen tüm ürünler iade edilebilir, fakat keyfi iadeler aşağıdaki durumlarda kesinlikle yapılamamaktadır:

 

İade ve değişim kapsamı dışındaki ürünler:

1. Emzik, biberon, göğüs pedi vb. tüm hijyenik gruba dahil ürünler (jelatinli, vakumlu ambalajlı ve benzeri ambalaja sahip ürünlerde ambalajı açılmış ya da zarar görmüş olanlar).

2. Tüm kullanılmış ürünler (satılabilirlik özelliğinin yitirilmesinden dolayı iade ve değişim süresine uygun olsa dahi iade ya da değişimi söz konusu olmamaktadır).

3. Yıkanmış ürünler.

4. Siparişe özel üretimi yapılan mobilya ürünleri.

5. Kurulumu yapılmış olan mobilya ürünleri.

5. Teşhir, defolu veya kampanya kapsamında indirimli olarak satılan ve kusuru önceden belirtilen ürünler.

6. Ambalajı bozulmuş ürünler (iade edilmek istenen ürünün ambalajı kullanıcı tarafından hasarlanmış ve bu nedenle ürünün tam fiyatından tekrar satılabilme özelliği yitirilmiş ise, iade işlemi sırasında %20’lik bedel kesintisi uygulanmakta ve iade buna göre eksik bedelle yapılmaktadır).


 

Para iadesi

Ürün ulaşmadan değişimi veya bedel iadesi yapılmamaktadır.

İadesi kabul edilen ürünlere ait tutarlar, ödeme şeklinize göre iade edilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde aynı kredi kartına aynı ödeme yöntemi ile iade edilir. Bebekindirim.com, bankaya iade bedelini tek seferde ödemektedir; fakat banka taksitli işlemlerin iadesini aynı sayıda taksitle yapmaktadır. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankaların tasarrufundadır.

Havale veya EFT ile yapılan ödemelerde ise aynı hesap numarasına, gerekli tüm belge ve ürünlerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde iade edilir.

 

Dikkat: Siparişinizi yanlış verdiyseniz, lütfen vakit geçirmeden bizimle iletişime geçiniz, ürün gönderilmeden önce (en geç saat 14:30'a kadar) bize ulaşmanız durumunda gerekli işlem yapılacaktır. Siparişiniz gönderildikten sonra kargoya müdahale edilememektedir.